Laikade 2015. a. Eesti Meistrivõistlused metsseatöös

Eesti Jahikoerte Tõuühing korraldab 4. aprillil laikade metseatöö Eesti meistrivõistlused Lätis Riia lähedal 30 km Pihkva poole. Võistlus avatakse 9.00 ning seejärel loositakse võistlemisjärjekord. Hommikupoole alustavad võistlust isased koerad ja pealelõunat osalevad emased koerad.

Võistlustel saab osaleda kümme isast ja kümme emast koera pingerea alusel (järk ja punktid). Võistluse eesmärgiks on selgitada välja parim metsseatöö ning eraldi parim isane, parim emane ja parim noorkoer. Registreerimiseks on vajalik koopia koera tõutunnistusest ja metssea töökatsediplom või protokollileht, kuhu on märgitud järk ja punktid. Vajalik on ka omaniku telefoni number, aadress ja e-maili aadress.

Dokumendid saata postiga: Kasemetsa talu, Ermistu küla, Tõstamaa vald, 88105 Pärnumaa Tõnu Väli või e-maili aadressil: tonu.vali@ee.nestle.com. Tel: +372 52 45 556

Registreerimise viimane kuupäev on 25. märts. Pärast registreerimist teatatakse igale registreerunule, kas tema koer või koerad on pääsenud võistlusele. Kelle koer pääses võistlusele on kohustatud maksma osalustasu 30 € koera kohta 5 tööpäeva jooksul Eesti Jahikoerte Tõuühingu arvele: Swedpank 221011382978, selgitusse märkida võistlus ja koera täielik nimi.

Maksekorralduse koopia tuleb saata võistluse korraldajale. Võimalik on maksta ka võistlustel kohapeal. Sellest tuleb teavitada e-kirjaga. Kellel on huvi oma koeri eelnevalt katsetada, siis avaneb võimalus alates märtsi algusest. Selleks tuleb ennast registreerida ja kokku leppida kirjas oleval Tõnu Väli aadressil.

voltas

Pildil 2014. a. Eesti Meister Voltas.